O nas

O nas

Ośrodek Szkolenia Kierowców ,,LUZIK” działa na rynku od 2009 roku. Jesteśmy firmą, której misją jest zapewnienie 100% satysfakcji naszych kursantów. W tym celu dokładamy wszelkich starań by podchodzić do każdej osoby szkolonej indywidualnie. Wprowadzamy w naszym ośrodku nowoczesne rozwiązania ułatwiające osobie szkolonej zdobyć wymarzone prawo jazdy.

Posiadamy dwie sale wykładowe jedna w Suchej Beskidzkiej ul. Mickiewicza 38, druga w Makowie Podhalańskim ul. Wolności 53.

Podczas przeprowadzenia zajęć teoretycznych korzystamy z profesjonalnych programów komputerowych, specjalistycznych filmów, tablic poglądowych, makiet skrzyżowań i wielu innych pomocy dydaktycznych, które pomagają w prawidłowym przyswojeniu zasad i przepisów drogowych.

Nasze samochody oraz motocykle do nauki jazdy są przystosowane również do egzaminowania dzięki czemu kursanci mogą zdawać egzamin państwowy pojazdem którym uczyli się jeździć, z którym są dobrze zapoznani. Minimalizuje to stres, dzięki czemu kursant z łatwością może pokazać nabyte podczas szkolenia umiejętności i uzyskać pozytywny wynik egzaminu.

Posiadamy nowy profesjonalny plac manewrowy na którym każdy uczestnik szkolenia w ciszy i spokoju nauczy się podstawowych czynności związanych z jazdą samochodem.

Dla motocyklistów nasz plac manewrowy został wyposażony w urządzenie mierzące średnią prędkość przejazdu przez slalom szybki oraz prędkość najazdową dla zadania polegającemu na ominięciu przeszkody dzięki czemu idąc na egzamin nie musi się stresować czy wykonywane zadania robi z prawidłową prędkością.

Instruktorzy pracujący w naszej firmie to osoby posiadające: olbrzymie doświadczenie w szkoleniu kierowców, bardzo dużą wiedze i umiejętności.

Nauka jazdy odbywa się na terenie powiatu suskiego jak również w Bielsko Biała i Oświęcim. Szkoła nauki jazdy OSK Luzik: nauka jazdy, kurs prawo jazdy – prawo jazdy i jazdy doszkalające – Sucha Beskidzka, Maków, Zawoja, Budzów, Jordanów, Osielec, Stryszawa, Zembrzyce, Gilowice, Ślemień, Żywiec.

Napisz do nas

Adres

34-200 Sucha Beskidzka
ul. Mickiewicza 38

E-mail

oskluzik11@gmail.com

Tel. 513 778 498

kierownik ośrodka szkolenia kierowców / instruktor Michał Cygan

Tel. 502 745 608

instruktor Jacek Malina

Tel. 608 590 442

instruktor Krzysztof Olejniczak

Tel. 795 775 316

instruktor Tomasz Huber

Tel. 502 704 464

instruktor Agata Kosman-Przywara