Polityka Prywatności

Administrator przetwarza dane osobowe osób goszczących na tej stronie www w celach tylko i wyłącznie związanych z organizacją i przeprowadzeniem szkolenia oraz odpowiedzi na zadane pytania osób zainteresowanych.

RODO Treść dokumentu znajdziesz na stronie:

ROZPORZĄDZENIE PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679

W momencie kontaktu z Twojej strony za pomocą formularza kontaktowego lub wysłania e-maila Twoja wiadomość trafi na moją skrzynkę pocztową, którą administruje. Gromadzenie adresów e-mail potencjalnego i stałego klienta jest ogólnie praktykowane i jeśli nie życzysz sobie tego poproś o usunięcie korespondencji e-mail. Dzwoniąc do mnie w historii połączeń mojego telefonu będzie widniał Twój numer którego zapisuje wyłącznie po zapisaniu się na kurs.

Publikując opinie na podstronie “Opinie” zostawiasz pewne dane osobowe: imię, e-mail, strona www. Podanie tych danych jest dobrowolne lecz ich brak skutkuje brakiem zamieszczenia opinii. Dane te zostaną zapamiętane w plikach cookie przeglądarki i wygasają po roku. Dane te nie są w żaden sposób przetwarzane przez administratora poza potrzebą akceptacji tejże opinii

Zobacz WARUNKI KORZYSTANIA